İSTANBUL DEPOLAMA

istanbul eşya depolama

Depolama, kuruluşumuzun ifa ettiği kaliteli hizmet faaliyetleri içerisinde yer almaktadır. Depolama, korunması gereken bir malzemenin (örneğin makineler ve motorlu araçlar, büro eşyaları, konut eşyaları, muhafaza etmek durumunda olduğunuz fazla malzemeler, koliler ve bunlara benzer eşya ve malzemeler) sağlam antrepolarda ve özel üretilmiş bölmelerde muhafaza edilmesi işlemlerine denilmektedir.

Şirketimiz, İstanbul'da evden eve nakliyat ve işyeri taşımacılığı süreçleriyle beraber, müşterilerinin isteği etrafında uygun ücretlerle belli süreli eşya koruma faaliyetleri de sağlamaktadır. Senelik veya daha uzun süreli depolama sözleşmelerinde tek sefere mahsus olmak üzere taşıma ücretsizdir.

Devamlı CCTV sistemiyle korunan depolarımız, olabilecek tüm afet durumuna karşılık da sigortalıdır.

Firmamızca uygulanan depolama maliyetleri, son derece makuldür. Daha sonra ayrıca fiyat tahakkuk ettirilmemektedir. Tüm ücretlendirme, önceden müşterilere söylenmektedir. Müşteri rızasının hedeflendiği depolama alanında, zorunlu herşey firmamızca hesap edilmiştir.

 

ÖRNEK YORUMLAR

 • avatar img
  By Fahreddin TAŞKIN

  İstanbul'da asansörlü ev taşıma hizmetleri hizmeti olan nakliye şirketlerini araştırdım. Tuzcuoğlu Nakliyat şirketinin alternatiflerine göre daha nitelikli olduğunu gördüm ve evimin nakliyesi için bu firmayla anlaştım. Tuzcuoğlu Nakliyattan Selçuk bey ile irtibat halinde olduk ve eşyalarımın taşınması gerçekleşti. Hiçbir sorun görmedim. Herhangi eşyam hasar almadı. Firmanın tüm elemanlarına ve Tuzcuoğlu Nakliyata teşekkür ederim. Bu firmayı tüm İstanbul'lulara da tavsiye ederim.

 • avatar img
  Byn Kevser KARAMANLI

  Bir yakınımın önerisi sonucunda İstanbul Tuzculuğu Nakliyatla görüştüm ve bu şirketle eşyalarımı taşıdım. Enver bey ve beraberindeki arkadaşlar tamamen kendilerinden beklendiği şekilde hizmetlerini yaptılar. Hiç bir eşyaya hasar vermeden özenli bir biçimde taşıma işlevini yerine getirdiler ve sıkıntısız bir şekilde evden eve nakliye işlerimizi icra ettiler. Ben memnun kaldım, sorun yaşamadım. Tuzculuğu Nakliyatı tüm taşınacak olanlara tavsiye ederim.

 • avatar img
  By Cafer KARAHAN

  İstanbul içinde ikamette bulunduğum evimi Tuzculuğu Nakliye şirketiyle Van'a taşıdım. Tuzculuğu Nakliyat şehirler arası taşıma hususunda başarılı bir kurum. İleri düzey bir yapıları var. Firmaya teşekkür ediyorum. Dairemde bulunan bütün eşyaları ambalajladılar. Titiz ve aynı zamanda düzenli bir iş yapma şekilleri vardı. Tuzculuğu Taşımacılık firmasını tüm taşınmak isteyenlere tavsiye ederim.