Welcome, visitor! [ Login

Eşya Depolama – İtinai Durumlarla Eşyalarınızı Güvenle Depolayalım

Eşya Depolama | Titiz Ekibimizle Yanınızdayız | 30 Ocak 2022

Eşya depolama alanında tuzcuoglu evden eve nakliyat firmamız türkiyenin ilk firmalarından biri olarak kurulmuş ve geçmişten günümüze kaliteli performansı yüksek araçları ile birlikte taşımacılık alanında gerçekten başarıları yakalamış çalışanları ile hizmet vermekten sizlere memnuniyet duyduk.

Araçlarımızın , asansörlerimizin tüm bakımları yetkili servislerimiz esasında düzenli olarak yaptırılmaktadır . Bunun önemi işimizin başında iken herhangi bir aksaklık , veya kaza durumunu önlemek amacı ile bizim açımızdan yıllardır büyük önem arz etmektedir.
ofis taşımacılığımız itinayla halledilir

Müşterilerimiz bizlere ait olan 3 adet cep telefonu üzerinden iletişime geçerek adreslerini ve taşınacak olan konumu belirtmeleri halinde keşif için adrese giden ekibimiz konumu ve eşyaları değerlendirerek en cazip fiyatlar ile kaliteli taşımacılık hizmetini sunmaktayız.

Kiralık Eşya Depolama Hizmeti İle Güvenli Hizmet Alın

Uzun yoldan gelen müşterilerimiz veya seyehate çıkacak kişilerin tercih ettiği özel eşya saklama alanı olarak belirttiğimiz , güvenlikli ve temiz eşya depolama alanlarımızda ev eşyalarını , ofis eşyalarını , ve istediğiniz tüm eşyaları barındırabilirsiniz.Siz tatilinizi yaparken , veya işlerinizi hallederken eşyalarınız bizim kiralık depo’larımızda güvenle saklanacaktır.

Türkiyenin 81 il ve tüm ilçelerindeki her bir il ve ilçeye hizmetimiz ayrı ayrı bulunmaktadır , öyle ki tuzcuoglu evden eve nakliyat olarak tamamen müşteri odaklı çalışarak paradan ziyade müşterilerimizle olan diyaloğumuz ve itibarımız bizler için ön planda yer almaktadır.

Kiralık eşya depolamak için sizlerde araştırma yapıyor fakat bir türlü cebinize ve aklınıza yatan bir firma bulamıyor iseniz sizlere internet üzerinden gezdireceğimiz veya resimlerini görerek , bizzat gelip görerek seçeceğiniz depolarımızı hizmetinize haftanın 7 günü açabiliriz.

İstanbul Kiralık Depo İhtiyaçlarınızı 7/24 Sağlayabiliriz.

Genellikle bizimle çalışan büyük firmalar ilk deneyimlerinden sonrasında bulunduğumuz Konum olan istanbul’a geldiklerinde depo ihtiyaçlarını bizim firmamız aracılığı ile karşılamaktadır.

Aldığımız seçkin ve sektörlerinde ileri gelmiş büyük şirketlerin taşımacılık işlerinden ziyade kiralık depo sektörümüzde eşya depolama işlerinide tüm firmalardan alarak en iyi şekilde arz etmekten her zaman olduğu gibi memnun kalıyoruz.Bizim için önce müşteri memnuniyeti , müşteri odaklı çalışmaktayız.

İletişim numaralarımızdan bize ulaşmanız dahilinde sizlere güvenli hizmeti sunmaktan keyif alacağımızı , elimizden gelen tüm imkanlarımızı kullanıma sizin için açacağımızı bilmenizi isteriz.

No Tags

7 total views, 1 today

  

Leave a Reply

 • sigortalı eşya depolama

  Kaliteli Ve Güvenilir Eşya Depolama

  by on 27 Ocak 2022 - 0 Comments

  Eşya depolama hizmetleri, ciddi bir planlama sürecini talep etmektedir. Ve çok katmanlı bir süreçtir. Dolayısıyla da belirli bir deneyimi ve tecrübeyi gerektirir. Aynı zamanda, takım ve ekip işidir. Tuzcuoğlu Nakliyat firması olarak, ekibimizle birlikte sürece dahil oluyoruz. Depolama işlemlerinin her aşamasında sizinle birlikte iletişim halinde oluyoruz. Ofis veyahut ev eşyalarınızı bizlere emanet ettiğinizde, ekipçe üzerinde […]

 • Evden Eve Nakliyat Farkınız Olsun

  by on 29 Ocak 2022 - 0 Comments

  Evden eve nakliyat hizmetleri almak isteyen kişileri zorlu bir süreç beklemektedir. Taşınma konusu her açıdan kişileri örseleyen birtakım unsurlar barındırmaktadır. Gerek maddi açıdan gerekse de zaman ve fiziksel açıdan zorlayıcıdır. Ancak tabii ki tüm bunların önüne geçebilmek için tek bir şey yapmak yeterlidir: uygun bir firma ile anlaşmak. Evden eve nakliyat konusunda birçok firmanın sektörde […]

 • Şehirler arası Nakliyat Taşımacılığı

  by on 28 Ocak 2022 - 0 Comments

  Şehirler arası nakliyat firmamız birçok başlık altında hizmetler vererek, sigorta kapsamında taleplerinize yanıt vermektedir. Firmamız bünyesinde yer almakta olan temel taşımacılık kategorileri şöyledir: Ofis Taşımacılığı Ev Eşyası Taşıma Fuar Alanı Taşımacılığı Sergi Taşımacılığı Eşya Depolama Hizmetleri Parça Eşya Taşımacılığı Şehirler arası Parça Eşya Taşımacılığı Asansörlü Eşya Taşımacılığı Taşımacılık zaten doğası gereğince zorlayıcı bir süreçtir. Ancak […]

 • ofis taşıma işi

  Ofis Taşıma Hızlı ve Profosyonel Prensip

  by on 29 Ocak 2022 - 0 Comments

  Ofis taşıma hizmetleri almak isteyen kişiler için profesyonel olarak deneyimli ekibimizle birlikte ihtiyaçlarınıza yanıt vermekteyiz. Firmamız ayrıca evden eve nakliye gibi diğer taşınma talepleriniz için de hizmet vermektedir. Fakat ofis nakliyesi her zaman daha çetrefilli bir konu olduğu için, ekipçe ve firma olarak ayrı bir yere koymaktayız. Çünkü ofis taşımacılığında, oldukça değerli eşyalar bulunmaktadır. Ve […]

 • Eşya Depolama - İtinai Durumlarla Eşyalarınızı Güvenle Depolayalım

  by on 30 Ocak 2022 - 0 Comments

  Eşya depolama alanında tuzcuoglu evden eve nakliyat firmamız türkiyenin ilk firmalarından biri olarak kurulmuş ve geçmişten günümüze kaliteli performansı yüksek araçları ile birlikte taşımacılık alanında gerçekten başarıları yakalamış çalışanları ile hizmet vermekten sizlere memnuniyet duyduk. Araçlarımızın , asansörlerimizin tüm bakımları yetkili servislerimiz esasında düzenli olarak yaptırılmaktadır . Bunun önemi işimizin başında iken herhangi bir aksaklık […]

Bizi Hemen Arayın