Welcome, visitor! [ Login

Ofis Taşıma – Şehirler Arası Taşıma

Ofis Taşıma | Ofisinizi Güvenle Taşıyalım | 30 Ocak 2022

Ofis taşıma hizmetlerimiz, tüm Türkiye genelindedir. Bütün şehirlerde hem şehir içi hem de şehirlerarası taşımacılık faaliyetlerimiz bulunmaktadır. Ancak en yoğun talepleri İstanbul şehir içi taşımacılık kapsamında almaktayız. Eğer ofisinizi İstanbul’a taşıyorsanız, şehirlerarası ofis taşımacılık hizmetlerimizden de yararlanabilmektesiniz.

Biliyorsunuz ki, ofis nakliyesi oldukça zahmetli ve yorucudur. Risk faktörü daha yüksektir. Hele ki bir de şehirlerarası operasyon düşünüyorsanız, riskleri hesaplayabilmek nerdeyse imkansızdır. Bu durumda tabii ki yasal prosedürleri de hesaba katmanız gerekmektedir. Özellikle birçok kişi, kiralayacakları tırlarla kendi başlarına taşıma yapmak istemektedir. Fakat dediğimiz gibi, belgesiz şehirlerarası taşımacılık yasaklanmıştır.

Firmamız SCR3 belgesini bünyesinde ihtiva etmektedir. Kurumsal kimliğiyle tamamen legal taşıma hizmetleri gerçekleştirmektedir. Ayrıca yıllardır sektörde bulunmamızdan ötürü, tecrübemiz müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak için yeterlidir.

Firmamızdan sigortalı ofis taşıma hizmetleri alacağınızı hatırlatmak istiyoruz. Çünkü birçok müşterimiz, herhangi bir problem oluşması durumunda nasıl bir sürecin kendilerini beklemekte olduğunu merak ediyor. Sigortalı taşımacılık kapsamında sizlere hizmetler sunduğumuz için eşyalarınızın herhangi bir zarar görmesi ihtimalinde tüm sorumluluğu üstlenmekteyiz.

Ancak tabii ki sigortalı ofis taşıma faaliyetlerimiz bulunuyor diye elimizi asla gevşetmiyoruz. Her aşamada özenle hareket ediyoruz. Titiz bir biçimde demonte süreçlerini gerçekleştiriyoruz. Ayrıca eşya paketleme hizmetleri sırasında da bütün sürece konsantre şekilde dahil oluyoruz. Eşyalarınızın güvenli bir biçimde taşınmasını garanti ediyoruz.

Ofis Taşıma Fiyatları

Ofis taşıma fiyatları değişken olmakla birlikte, firmamız bünyesinde alacağınız hizmetler indirimlidir. Bu konuyu özel olarak misyonumuz ediniyoruz. Sektör ve Pazar araştırması yapmayı ihmal etmiyoruz. Böylece, müşterilerimizin beklentilerini çok daha yakından inceliyoruz. Aynı şekilde pazarın talep etmiş olduğu ücreti de not ediyoruz.

Şirketimiz, ekonomik ofis taşıma hizmetleriyle birlikte göz önünde olmaktadır. Fakat taşımacılık faaliyetlerinin her aşamasında yine de profesyonel duruşumuzu elden bırakmamaktayız. Tam teşekküllü bir biçimde hazırlık gerçekleştirmekteyiz. Ekip arkadaşlarımızla birlikte sigorta kapsamında bütün süreci yürütüyoruz.

Ofis taşımacılık hizmetlerinin en zor kısmı her ne kadar sürecin kendisi olsa da iletişim operasyonları da önemlidir. Hele ki şehirlerarası taşımacılık gibi daha kapsamlı ve uzun soluklu taşımalar söz konusuysa, özel geliştirdiğimiz uygulamalar aracılığıyla sürekli konum bilgisi veriyoruz. Müşterilerimizin sürecin her saniyesinde yanımızda olmasını sağlıyoruz.

Taşımacılık hizmetlerimizden öncesinde mutlaka ekspertiz gönderimi yapıyoruz. Böylece hizmet almak isteyen kişilerin bütçelerini belirlemesine katkıda bulunuyoruz. Belki de sadece fiyat bakmak istiyorsunuz. Bir ay sonrasında mı taşınacaksınız? Hiç problem değil. Hemen iletişim numaralarımızdan arayın ve fiyat teklifinde bulunun.

Şehir İçi Ve Şehirler Arası Ofis Taşıma

Şehir içi ve şehirler arası ofis taşıma hizmetleri kapsamında ele alacağımız süreçler aşağı yukarı benzerdir ve aşağıdaki gibidir:

 • İlk adım her zaman ekspertiz incelemeleriyle eşyalarınızın listelenip fiyat tekliflerinin oluşturulmasıdır.
 • Belirlenen veriler neticesinde ambalajlama malzemeleri tedarik süreci başlayacaktır.
 • Daha sonrasında, ekibimiz intikal edecektir. Demonte süreçleri ve eşya ambalajlama-paketleme hizmetlerimiz başlayacaktır.
 • En güvenilir şekilde eşyalarınızın kolilere yerleştirilmesiyle birlikte, nakliye araçlarına taşıma gerçekleştirilmektedir.
 • Şehir içi ya da şehirlerarası olarak rota ve güzergah bilgileri de belirlenmektedir.
 • Sürece tamamen konsantre bir biçimde en iyi rotalar üzerinden en kısa süre içerisinde eşyalarınızı taşımaktayız.
 • Belirtmiş olduğunuz konuma eşyalarınızın yüklenmesi için gerekirse asansörlü araç kurulumu yapmaktayız.
 • Araçtan indirilecek olan eşyalarınızın monte süreçleri de son kısımda gerçekleştirilmektedir.

Ofis taşıma faaliyetlerimizle, güvenilir ve sigortalı bir biçimde talep ettiğiniz taşımacılık hizmetlerini alacaksınız. Öncesinde fiyat görüşmesi yapmak isterseniz Whatsapp numaramızdan ya da irtibat numaralarımızdan bizlerle iletişime geçebilmektesiniz. Gerekli tüm detayları konuşalım ve daha sonrasında karar verelim.

No Tags

7 total views, 2 today

  

Leave a Reply

 • sigortalı eşya depolama

  Kaliteli Ve Güvenilir Eşya Depolama

  by on 27 Ocak 2022 - 0 Comments

  Eşya depolama hizmetleri, ciddi bir planlama sürecini talep etmektedir. Ve çok katmanlı bir süreçtir. Dolayısıyla da belirli bir deneyimi ve tecrübeyi gerektirir. Aynı zamanda, takım ve ekip işidir. Tuzcuoğlu Nakliyat firması olarak, ekibimizle birlikte sürece dahil oluyoruz. Depolama işlemlerinin her aşamasında sizinle birlikte iletişim halinde oluyoruz. Ofis veyahut ev eşyalarınızı bizlere emanet ettiğinizde, ekipçe üzerinde […]

 • Şehirler arası Nakliyat Taşımacılığı

  by on 28 Ocak 2022 - 0 Comments

  Şehirler arası nakliyat firmamız birçok başlık altında hizmetler vererek, sigorta kapsamında taleplerinize yanıt vermektedir. Firmamız bünyesinde yer almakta olan temel taşımacılık kategorileri şöyledir: Ofis Taşımacılığı Ev Eşyası Taşıma Fuar Alanı Taşımacılığı Sergi Taşımacılığı Eşya Depolama Hizmetleri Parça Eşya Taşımacılığı Şehirler arası Parça Eşya Taşımacılığı Asansörlü Eşya Taşımacılığı Taşımacılık zaten doğası gereğince zorlayıcı bir süreçtir. Ancak […]

 • Evden Eve Nakliyat Farkınız Olsun

  by on 29 Ocak 2022 - 0 Comments

  Evden eve nakliyat hizmetleri almak isteyen kişileri zorlu bir süreç beklemektedir. Taşınma konusu her açıdan kişileri örseleyen birtakım unsurlar barındırmaktadır. Gerek maddi açıdan gerekse de zaman ve fiziksel açıdan zorlayıcıdır. Ancak tabii ki tüm bunların önüne geçebilmek için tek bir şey yapmak yeterlidir: uygun bir firma ile anlaşmak. Evden eve nakliyat konusunda birçok firmanın sektörde […]

 • Ofis Taşıma - Şehirler Arası Taşıma

  by on 30 Ocak 2022 - 0 Comments

  Ofis taşıma hizmetlerimiz, tüm Türkiye genelindedir. Bütün şehirlerde hem şehir içi hem de şehirlerarası taşımacılık faaliyetlerimiz bulunmaktadır. Ancak en yoğun talepleri İstanbul şehir içi taşımacılık kapsamında almaktayız. Eğer ofisinizi İstanbul’a taşıyorsanız, şehirlerarası ofis taşımacılık hizmetlerimizden de yararlanabilmektesiniz. Biliyorsunuz ki, ofis nakliyesi oldukça zahmetli ve yorucudur. Risk faktörü daha yüksektir. Hele ki bir de şehirlerarası operasyon […]

 • ofis taşıma işi

  Ofis Taşıma Hızlı ve Profosyonel Prensip

  by on 29 Ocak 2022 - 0 Comments

  Ofis taşıma hizmetleri almak isteyen kişiler için profesyonel olarak deneyimli ekibimizle birlikte ihtiyaçlarınıza yanıt vermekteyiz. Firmamız ayrıca evden eve nakliye gibi diğer taşınma talepleriniz için de hizmet vermektedir. Fakat ofis nakliyesi her zaman daha çetrefilli bir konu olduğu için, ekipçe ve firma olarak ayrı bir yere koymaktayız. Çünkü ofis taşımacılığında, oldukça değerli eşyalar bulunmaktadır. Ve […]

Bizi Hemen Arayın